Halılarınız Nasıl Yıkanıyor?

  • Çırpma ve Toz Alma

Halılarınızı yıkamadan önce ilk olarak tozunu alıyoruz ve bu işlemi de çırparak gerçekleştiriyoruz. Bu işlem oldukça kısa sürüyor ve zaten bireysel olarak da yapabileceğiniz bir çalışma olduğu için çok da büyük önem taşımıyor. Kabaca temizlendikten sonra halı tıkama süreci başlıyor…

  • Halı Yıkama: Halılarınızın modeline uygun bir yıkama programı belirliyor ve özel deterjanlar kullanarak halılarınızı devasa makinelerimizde yıkıyoruz. İnsan gücüne artık çok fazla ihtiyaç yok çünkü devir teknoloji devri ve bu teknoloji desteği ile birlikte ortaya çok daha kusursuz bir çalışma çıkıyor. Halılarınızı yıkarken temiz ve kirli suyun birbirine karışmamasına ekstra özen gösteriyoruz çünkü aksi bir durumda halılarınız yıpranabiliyor ya da zarar görebiliyor ancak biz bugüne kadar bu tür bir hata yapmadık.
  • Sıkma: Halılarınız yıkandıktan sonra sıkma işlemine geçiyoruz ve yine sıkma makineleri yani teknoloji desteği ile bu işlemi gerçekleştiriyoruz. Sıkma işlemi de tamamlandıktan sonra halılarınız kurutma odasına alınıyor.
  • Kurutma: Özel kurutma odalarımız sayesinde halılarınız en kısa sürede kurutuluyor ve hazır hale getiriliyor. Halılarınızda kokma meydana gelmemesi için uzun süre ambalaj içerisinde bekletmiyoruz ve işlem tamamlandıktan sonra bizlere verdiğiniz adrese halılarınızı teslim ediyoruz.

Umut Halı Yıkama

Bu sektörün en iyi isimleri ile birlikte yoluna devam eden ve her geçen gün kendini biraz daha geliştiren Umut Halı Yıkama firması, halılarınızın modellerine uygun yıkama programı ile birlikte beklentilerinize üst düzey seviyede yanıt veriyor. Bugüne kadar çok sayıda insana hizmet sunduk ve herhangi bir şekilde olumsuz geri dönüş almadık. Halılarınızı profesyonel bir şekilde yıkıyor ve zarar görmemesi adına gereken her şeyi yapıyoruz. En uygun rakamlara sahip olan firmalardan bir tanesi olarak karşınızdayız ve bu anlamda insanların bizi daha fazla tercih ettiğini de belirtmek isteriz. Rekabet ortamının geliştiği bir sektörde yer alıyoruz ve bu sektör bizi de çok daha iyi yerlere taşıyor. Halılarınız için en özel olanı tercih etmek ve verdiğiniz paranın karşılığını almak isterseniz eğer sizler de iletişime geçebilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Bu işi daha iyi yapabilmek ve daha kusursuz bir hizmet sunabilmek adına sizlerden gelen eleştiri ve önerileri de en iyi şekilde değerlendiriyoruz. Sizinle büyüyen ve gelişen bir firma var karşınızda ve bu firma sizlerin desteği ile birlikte çok daha uzun yıllar bu sektörde yerini almaya devam edecektir. Profesyonel isimler ve devasa halı yıkama makinelerimiz ile birlikte size en iyi hizmeti sunan firmamız, teknolojinin desteğini de arkasına alıyor ve kaliteyi ayaklarınıza kadar getiriyor. Bizi tanımak ve taleplerinizi iletmek adına kapılarımızı haftanın her günü çalabilir ve adres bilgilerinizi ileterek randevularınızı da alabilirsiniz.